KONST / Litografier / Färglitografi 13004475
nr 1300 4475
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 75/150. Motivet: 73x52 cm
Kondition: fuktskador
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:54:42
8/1 20:32:39
300 kr
13/1 18:39:38
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström